Цифрові фотоаппарати

У нашому широкому асортименті цифрових компактних, дзеркальних і компактних бездзеркальних камер знайдеться ідеальний варіант для будь-кого — від наївного початківця до професіонала. Визначити свою ідеальну модель допоможе наш засіб вибору камери.

Серед нашого широкого асортименту компактних цифрових камер, оснащених інноваційними техно...

У нашому широкому асортименті цифрових компактних, дзеркальних і компактних бездзеркальних камер знайдеться ідеальний варіант для будь-кого — від наївного початківця до професіонала. Визначити свою ідеальну модель допоможе наш засіб вибору камери.

Серед нашого широкого асортименту компактних цифрових камер, оснащених інноваційними технологіями Canon, ви обов’язково знайдете ту, яка підійде саме для вас. При цьому немає значення, хто ви — початківець чи досвідчений професіонал.

Професійні компактні камери

Наші професійні компактні камери, призначені для досвідчених фотографів, є ідеальною портативною альтернативою або доповненням до однооб’єктивної цифрової дзеркальної фотокамери. Вони забезпечують виняткову продуктивність та ідеально підійдуть для творчої зйомки.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Псевдодзеркальні камери

Наші універсальні псевдодзеркальні компактні камери мають найбільший оптичний зум, створені в стилі однооб’єктивної цифрової дзеркальної фотокамери та надають усі можливості для творчого керування. Отримуйте неперевершені результати — від широких пейзажів до чудових знімків диких тварин зі значної відстані.

 
 
 
 
 
 
 
 

Камери з потужним зумом

Знімайте кожну важливу подію де завгодно завдяки нашому універсальному потужному зуму, який чудово підходить для потужних варіооб’єктивів, установлених у компактний стильний корпус камери.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Камери, які працюють за принципом «наведи та знімай»

Наші стильні та прості у використанні компактні камери, які працюють за принципом «наведи та знімай», дають змогу легко знімати виняткові фотографії та відеоролики й обмінюватися ними.

 
 
 
 

Wi-Fi

Залишайтеся на зв’язку та будьте в русі з компактними камерами Canon із функцією Wi-Fi. Вивантажуйте, друкуйте фотографії та створюйте їх резервні копії безпосередньо з камери або підключіть її до смартфону чи планшета для миттєвого обміну.

 
 
 

Камери для зйомки в умовах недостатньої освітленості

У камерах Canon для зйомки в умовах недостатньої освітленості поєднано наші знання про оптику та систему HS, які дають змогу отримати значно кращі результати під час зйомки у складних умовах освітлення.

 
 
 

Камери для зйомки під водою та зйомки пригод

Створюйте відмінні зображення під час екстремальних занять поза приміщенням за допомогою міцної камери PowerShot D30 або використовуйте водонепроникний футляр із сумісною камерою для зйомки під водою.

 
 
 

Камери для подорожей

Наші компактні камери для подорожей легко транспортувати. До того ж вони оснащені потужним оптичним зумом і дають змогу знімати та ділитися враженнями від відпустки та подорожі за допомогою відмінних зображень.

 

Підтримка для вашої компактної камери

Завантажуйте програмне забезпечення, мікропрограми й посібники та отримуйте доступ до онлайнових служб технічної підтримки й усунення неполадок для вашої компактної камери.

Докладніше

Цифрові фотоаппарати Товарів у наявності: 271

на сторінку
Показані 13 - 24 із 271 пунктів
Показані 13 - 24 із 271 пунктів