Сантехніка

Саніта́рна те́хніка (санте́хніка) — термін для позначення ряду технічних засобів, що відносяться до каналізації, опалення, вентиляції приміщень, водо-, тепло- і газопостачання.[1] Як випливає з назви, санітарна техніка призначена для забезпечення дотримання встановлених санітарним законодавством санітарних норм у будівлях. Стандарти для санітарн...

Саніта́рна те́хніка (санте́хніка) — термін для позначення ряду технічних засобів, що відносяться до каналізації, опалення, вентиляції приміщень, водо-, тепло- і газопостачання.[1] Як випливає з назви, санітарна техніка призначена для забезпечення дотримання встановлених санітарним законодавством санітарних норм у будівлях. Стандарти для санітарної техніки встановлені ДСТУ.

Традиційно під сантехнікою розуміють вироби, призначені для вбиралень та ванних кімнат. Сюди відносяться не лише безпосередньо ванни, раковини,[2] краниумивальники,[3] мийки[4] та унітази, але іджакузідушові кабінизмішувачібіде та інші аксесуари.

Сантехніку виготовляють з різноманітних матеріалів, як традиційних, так і нових. Це може бути склометалмармурфаянс, литий полімер, кварцит та ін.

Докладніше

Сантехніка Є 1товар.

Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів